ASTROLIFE

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » ASTROLIFE » Разное » Допоможіть обрати якісний планшет


Допоможіть обрати якісний планшет

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

Хочу подарувати дитині планшет, уже вирішили що це буде на День народження, а от який саме обрати я і не знаю. Буду щиро вдячна за всі підказки відносно правильного вибору планшетів, на що потрібно звертати увагу як гадаєте?

0

2

Мені здається, що краще не обирати занадто великий дисплей, дитині буде з ним не дуже зручно. Хоча є різні діти і можливо декому і нормально буде. Можливо спробувати вибирати разом з дитиною? Вона відразу вам би  вказала який купувати.

0

3

Думаю, що можна і без магазинів спробувати обрати, в магазині точно нічого не виберемо і тільки посваримось там.

0

4

Раджу вам почати пошут з того що ви для себе зробите критерії того яким має бути в першу чергу ваш планшет. Мені подобаються найбільше саме планшети Самсунг https://stylus.ua/uk/planshety/proizvoditel:samsung/ тим що в них йдуть гарні налаштування всього і екран приємний на дотик.
Ось тільки якщо що відразу раджу вам встановити захисне скло щоб якщо що була підстаховка. Ну і вибирайте  з більшою кількістю пам'яті адже це досить важливо при сучасних потребах.
Головне знайти по гарній ціні, а відносно зовнішнього вигляду я не переймаюсь.
https://stylus.ua/thumbs/138x138/ea/42/1083227.jpeg

0

5

Думаю можете спробувати піти в магазин техніки, там консультанти вам дадуть хороші рекомендації і порадять. Можете купити саму стареньку модель IPad для дітини підійде і підглючувати не буде, бо там стоїть IOS.

0


Вы здесь » ASTROLIFE » Разное » Допоможіть обрати якісний планшет