ASTROLIFE

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » ASTROLIFE » Разное » Мені потрібна якісна фотошкола


Мені потрібна якісна фотошкола

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

Чи може хтось порекомендувати мені якісну фотошколу онлайн? Я шукаю місце, де зможу навчитися професійно обробляти фотографії та підвищити свої навички у фотографії загалом. Мені важливо, щоб викладачі були дійсно досвідченими фотографами, а курс охоплював широкий спектр тем, від основ композиції та світла до складних технік обробки. Бажано, щоб була можливість отримати персоналізовані відгуки та поради щодо власних робіт.

0

2

Хочу порадити вам фотошколу Зелений квадра https://green4.photo/uk/photo_courses/start_online/ це дійсно унікальне місце, де навчають не лише технічним аспектам фотографії, але й розвивають творчий підхід. Викладачі тут - професіонали своєї справи, які мають багатий досвід роботи у різних жанрах фотографії. Ви зможете пройти курси з основ фотографії, обробки фото, вивчити секрети портретної зйомки та багато іншого. Окрім стандартного навчального плану, "Зелений квадрат" пропонує індивідуальні консультації та майстер-класи від відомих фотографів. Це надасть вам можливість не лише навчитися новому, але й поділитися власним досвідом, отримати відгуки та поради щодо ваших робіт.

0


Вы здесь » ASTROLIFE » Разное » Мені потрібна якісна фотошкола